Preskočiť na obsah

Program

Vasiľ Grendža Donský a slovensko-ukrajinské literárne vzťahy

Seminár
Kedy:
22.06.2017 o 16.30 h / štvrtok
Kde: Národné osvetové centrum, V-klub, Nám.SNP 12
Vstup voľný
Seminár pri príležitosti 120. výročia narodenia Vasiľa Grendžu Donského, básnika, spisovateľa, kultúrneho a verejného činiteľa, ktorý časť svojho života prežil aj na Slovensku. Podujatie spojené s prezentáciou ukrajinských národných piesní je pripravené v spolupráci s Veľvyslanectvom Ukrajiny v SR a Užhorodskou národnou univerzitou.

Lechaim!

Koncert je zo zdravotných dôvodov zrušený.

Koncert
Kedy:
30.06.2017 o 19.00 h / piatok
Kde: Národné osvetové centrum, V-klub, Nám.SNP 12
Vstupné: 5,00 €
Koncert zostavený zo známych židovských piesní. Účinkujú: Ervín Schonhauser, Lenka Šimková, Peter Bárta, Igor Bázlik, Rudolf Cikatricis a ďalší.

FOLKY-POLKY - príďte vyskúšať niečo nové!

FOLKY-POLKY - tento "folklórny aerobic" kombinuje dynamické prvky ľudového tanca s aeróbnymi pohybmi v rytme chytľavej ľudovej hudby, či world music. Ak ste nikdy netancovali ľudové tance, pretože ste nemali odvahu začať, alebo vám chýbal tanečný partner, cvičenie FOLKY-POLKY môže byť spôsob, ako si nájsť cestu k ľudovému tancu.
Cvičenie zvládne naozaj každý, kto má rád pohyb, rád tancuje a chce si takouto zábavnou formou zlepšiť kondíciu. V-klub vám prináša originálne cvičenie "z dielne SĽUK-u" každý utorok o 19-tej. Hodinu vedie profesionálny tanečný pedagóg a choreograf SĽUK-u Stano Marišler.

Vaše web-stránky: www.nocka.sk, www.facebook.com/vecko.sk