Preskočiť na obsah

Program

10. Folklórny večer vo Véčku

Folklórny večerTanec a zábava
Kedy:
21.04.2017 o 20.00 h / piatok
Kde: Národné osvetové centrum, V-klub, Nám.SNP 12
Vstupné: 3,00 €
Interaktívny hudobno-tanečno-zábavný folklórny večer, organizovaný v spolupráci so študentmi Katedry tanečnej tvorby Hudobnej a tanečnej fakulty VŠMU.

SwinGang a hostia / SwinGang and guests

SwinGang & hostiaKoncert
Kedy:
23.04.2017 o 18.00 h / nedeľa
Kde: Národné osvetové centrum, V-klub, Nám.SNP 12
Vstupné: 7,00 €
Bohatý a pestrý program, v ktorom zaznie charakteristický gypsy swing, džez dvadsiatych až štyridsiatych rokov, ale aj klasická bossa nova. Hosťami kapely SwinGang budú: Janka Dekánkova, Miloš Stančík, Filip Jaro, Paper Moon Trio a Juraj Havlík / Robert Schranz / Pavol Matej.

Cesta je cieľ

Cesta je cieľKoncert
Kedy:
27.04.2017 o 19.00 h / štvrtok
Kde: Národné osvetové centrum, V-klub, Nám.SNP 12
Vstupné: 6,00 € / 4,00 €    
Kapelka Spomienky z vesmíru uvádza autorský program v štýle džezového šansónu a poézie. Účinkujú: Adelka Kovařová, spev, Braňo Biznár, spev, perkusie, Raju Agarwal, gitara, vokál, Borek Suchánek, klávesy, trúbka. Uvádza a poéziu prednáša: Janka Ďuďáková.
pozvánka
plagát

Maturitné stretko

Divadlo TandemMuzikál, komédia
Kedy:
28.04.2017 o 19.00 h / piatok
Kde: Národné osvetové centrum, V-klub, Nám.SNP 12
Vstupné: 5,00 €
Spolužiaci sa po rokoch stretnú na chate, kde si chcú užiť príjemný víkend. Štyri roky na strednej škole ich však sprevádzali aj intrigy a rôzne druhy vzťahov. Myslia si, že staré vzťahy sú už definitívne uzatvorené, ale je to tak? Predstavenie Divadla TANDEM.

FOLKY-POLKY - príďte vyskúšať niečo nové!

FOLKY-POLKY - tento "folklórny aerobic" kombinuje dynamické prvky ľudového tanca s aeróbnymi pohybmi v rytme chytľavej ľudovej hudby, či world music. Ak ste nikdy netancovali ľudové tance, pretože ste nemali odvahu začať, alebo vám chýbal tanečný partner, cvičenie FOLKY-POLKY môže byť spôsob, ako si nájsť cestu k ľudovému tancu.
Cvičenie zvládne naozaj každý, kto má rád pohyb, rád tancuje a chce si takouto zábavnou formou zlepšiť kondíciu. V-klub vám prináša originálne cvičenie "z dielne SĽUK-u" každý utorok o 19-tej. Hodinu vedie profesionálny tanečný pedagóg a choreograf SĽUK-u Stano Marišler.

Vaše web-stránky: www.nocka.sk, www.facebook.com/vecko.sk